N ditlindjen tuaj, le t shkojm diku larg, t udhtojm s bashku dhe t kemi pak koh pr fmijn dhe prindrit. Ju gjithmon m keni frymzuar dhe do t vazhdoni ta bni gjithmon. Jam vrtet me fat q kam nj baba q m do me gjith zemrn e tij. Gzuar ditlindjen, baba i dashur! Shijoni dhe ndajini kto urime pr ditlindjen pr babin m t mir ktu. Me gjith mundin dhe angazhimin e treguar nga baballart, nuk sht e kot q ata t festohen. Shpresoj se ju mund t pushtoni t gjitha ndrrat tuaja. 17. T dua babi! 7. Asht nj dit shum e veant dhe do t doja t isha atje pr t festuar kt dit me ju dhe pr t'ju prqafuar! Ju keni qen gjithmon nj mentor dhe msues i mir pr mua q kur isha i ri dhe nuk mund t jem m mirnjohs. Gzuar ditlindjen! Happy Birthday I shtrenjt baba, me mirenjohje te thelle me dalin keto fjale nga shpirti. 12. Pavarsisht sa promovime do t bj, un kurr nuk do t jem m i pasur se nj pasuri e dashuris n zemrn tnde. Shpesh, shum familje madje harrojn t festojn ditlindjen e mbajtsit t familjes. Kjo sht gjithashtu pr shkak se ju i bni kohn e keqe t mir me dashurin dhe mbshtetjen tuaj t mahnitshme. 26. Gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen, babi! Gzuar ditlindjen, baba! Pra, nse babai juaj ose ndonj baba juaj fare feston ditlindjen, do t ishit mir t merrnit disa urime pr ditlindjen. Je si nje idhull per mua, je heroi im, je shembulli me i mire ne rrugen qe une ndjek. Gzuar ditlindjen pr njeriun q m msoi t jem i menur, si t m marr pas nj dshtimi dhe t ngrihem. ??? T dua, njeriu im! Pa dyshim q ti je m e mira dhe un gjithashtu dua t jem nj baba i mir pr djalin tim ashtu si je pr mua. 9. Vllai im m i mir, ti je nj dhurat n jetn time! Faleminderit baba! 32. 10. Megjithse shum njerz thon se kam marr pamjen time t bukur nga ti, un prap ndjej q ti dukesh shum m mir se un, baba. 25. Gezuar Ditelindjen babi! Gzuar ditlindjen. I dashur baba, ju na msuat mnyrat e vogla se si t rrisim lumturin n jetn ton, faleminderit pr kt. Ditlindjet jan nj rast i veant dhe i rndsishm pr t gjith (Urime per Ditelindje). Urime edhe nje vit jete! T kam par se si je rritur, q prej kur . 100 Gzuar ditlindjen Mesazhe dhe urime pr baban. 24 Mar 2017. 12. Buzqeshja n fytyrn tnde mbetet gjithnj kshtu! Pr do informacion t mtejshm kontaktoni tek adresa: bubrreci.tv@gmail.com 2019 BUBRRECI TV All Rights Reserved.#Bubrrecitv #happybirthday #gezuarditelindjen edukim perralla per femije shqip prralla Ndrsa t gjith ishin t zn me krkimin e shoqruesit m t ngusht n shkolln e mesme dhe m von, e kuptova se t kam ty; faleminderit qe me beri te ndihem e tille! Gezuar Ditelindjen! Shkarkoni tani dhe festoni n stil!\" Bubrreci TV - Kngt n Spotify smarturl.it/SpotifyBubrreciTVAlfabeti: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciAlfabetiDhjete Indianet: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciDhjeteIndianet Dhjete ne Krevat: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciDhjeteNeKrevatFamilja e Gishtave: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciFamiljaEGishtaveHappy Birthday: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciHappyBirthdayNumrat: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciNumratKoka Krhet Gjunjet die Gishtat: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciKokaKrahetGjunjetMoj Bubrrec: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciMojBubrrecPese Majmunet e Vegjel: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciPeseMajmunetRrotat e Autobusit: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciRrotatEAutobusitSi Ti Pastrojme Dhembet: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciSiTiPastrojmeDhembetUshqim I Shendetshem: Listen on Spotify / Download on iTunes https://fanlink.to/BubrreciUshqimIShendetshem Bubrreci TV T gjitha videot Moj Bubrrec: https://youtu.be/4BlNkSkUP7o Kafsht Shtpiake: https://youtu.be/o7QavCKfssU Knga e ditlindjes: https://youtu.be/lPQnUZrPn8E Familja e Gishtave: https://youtu.be/reHJTvaLSgs Alfabeti ne Gjuhen Shqipe: https://youtu.be/SbXum7nXiiA Indianet e vegjel: https://www.youtube.com/watch?v=K9gE1 Qytetet Shqiptare: https://youtu.be/85TOaAs75TA Koka, krahet, gjunjt dhe gishtat: https://youtu.be/drjaTtyWoCk Kenga per Dhembet: https://youtu.be/nkoymNRBZuk Frutat per femije: https://youtu.be/Htokk18CXsg 10 Bebet ne krevat: https://youtu.be/95_h--6gIjM Autobusi per femije: https://youtu.be/rGs0Wc2xgcQ Ninulla Shqip 1: https://youtu.be/hChODd-JOOk Ninulla Shqip 2: https://youtu.be/FH-uLel1KPA Numrat per femije: https://youtu.be/Y_a6mNmKEk4 Dhjete Indianet: https://youtu.be/xy1eDCcv_6o Dhjete Maokt: https://youtu.be/CfbdJu4z_W8 Dhjet Arinjt: https://youtu.be/y2XboF9KExw Fjal t ndryshme: https://youtu.be/RXkrMOpIRjg Ngjyrat pr fmij: https://youtu.be/cRM0av-9WKMSOCIAL MEDIA: Subscribe us on YouTube : http://www.youtube.com/bubrrecitv Like us on Facebook : https://www.facebook.com/bubrrecitv Follow us on Instagram : https://www.instagram.com/bubrreci.tv Twitter : https://twitter.com/bubrreci_tv Super Mami : https://www.facebook.com/groups/supermamitKenge dhe animacione per femije ne gjuhen shqipeT gjitha t drejtat e videove t publikuara i takojn \"Bubrreci TV\" t cilat jan t mbrojtura ligjrisht. Ju gjithmon keni pasur batutat m t kqija t babait q do t na bnin t gjithve, por mendoj se n fund t fundit sht pjes e asaj q jeni dhe ne ju duam po njsoj! Ju m keni msuar t jem e fort dhe t mos dorzohem kurr, t shoh bukurin n gjrat m t papritura, t dua jetn! Nuk e di si dhe pse, por e di q ju kam br t qani. Shpresoj q t gjith t dashurit tuaj dhe t afrt t jen gjithmon prreth jush. Faleminderit shume. Babi, shpresoj se do t ndihesh mir n kt Ditlindjen tnde. For a better experience, please enable JavaScript in your browser before proceeding. Gzuar ditlindjen! 36. Vlersoni gjith dashurin dhe konsideratn n ditlindjen tuaj. Portali i Vlersimit m t Mir Arsimor n Bot; Udhzues pr Provimin dhe Akademik, Pun me Pages t Lart & Uebfaqe e Bursave. E kuptova se ti ishe Babadimri im i fsheht do her, prvese vazhdova t imagjinoja se nuk e kisha iden m t mjegullt se cili ishte identiteti i tij pr t realizuar do dshir t mia! T zhduken t gjitha shqetsimet dhe t kesh nj jet t qet! sht gjithmon e rndsishme t mbajm do mundsi pr t treguar dashurin dhe respektin ton pr ta. T uroj nj ditlindje aq t mrekullueshme sa je, babi! Gjat gjith ktyre kohrave, ju gjithmon m keni mbshtetur, m keni mbrojtur dhe keni br t gjitha gjrat q kam nevoj dhe kam dashur. Gzuar ditlindjen. 24. Jam shum krenar q kam nj baba kaq t madh si ti dhe gjithmon do t moj t gjitha msimet e pavlefshme q m ke dhn! Ne cdo cast te veshtire qe kam kaluar gjithmone ke qene si nje busull drejtuese per mua. Lumturia ju shoqoft gjithmon! Faleminderit shum pr gjithka. Ju keni qen gjithmon babai m mbshtets dhe miqsor n bot. Ju uroj shum paqe dhe lumturi do dit t jets tuaj. Nuk kam nevoj pr xhindin e Aladdinit plotsoj dshirat e mia ne jete, sepse kam babin tim. Ndihem vrtet me fat q kam nj baba kaq t dashur, t kujdesshm dhe inkurajues. Je ti ai q gjeta n do situat. Ju jeni nj nga njerzit m domethns n jetn time! Babai im i dashur, gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen! Ti je personi q m bn fardo q t jem sot. 18. Dhe jo! 29. Vazhdoni gjithmon t buzqeshni, megjithse nuk i keni t gjith dhmbt, megjithat buzqeshja juaj sht e mbl. Ju jeni nj gjithprfshirse babi q i prballoi pa probleme t gjitha vshtirsit tona dhe na dha kurajo. Kurr mos e humbni shpresn dhe buzqeshni edhe n momentet m t vshtira. Prmes nj fotografie t ciln e postoi n llogarin e tij . Ju jeni bota ime, lumturia ime dhe frymzimi im. Sot sht shum e rndsishme sepse personi m i veant n jetn time erdhi n kt bot n kt dit. JavaScript is disabled. Gezuar Ditelindjen babi. Shpresoj q lumturia juaj t mos mungoj kurr. Stresi ka zgjedhur fjalt m t mira pr ta uruar njrin prej njerzve m t shtrenjt n jetn e tij. N kt dit, ne thjesht duam q ju t dini se sa t veant jeni pr ne. 15. Faleminderit baba q ishe kaq i mir dhe mbshtets. Reperi lajmrohet me nj foto nga Durrsi, Sot ndodhi eklipsi i fundit diellor pr 2022-tn! All right reserved Prive 2021. Je shoku me i denje qe kam, je mirkuptuesi me i mire per mua. 30. Urime ditlindja. Gezuar Ditelindjen babi! Zoti ju ruajt dhe ju ruajtt nga t gjitha smundjet! Gjithashtu, duke i thn nj baba urime ditlindjen do t'i bj prshtypje dhe do ta bj at t bj m shum pr familjen. Prshndetje t mrekullueshme pr ditlindjen e t dashurs suaj n vargje dhe proz, Urimet m t mira pr ditlindjen e nj burri n vargje dhe proz, Urime t bukura pr ditlindjen e nj gruaje n vargje dhe proz, Fjal t bukura mirnjohjeje pr msuesen e kopshtit - nga prindrit dhe fmijt - n vargje dhe proz, Kngt pr shkolln - argtim pr fmij, modern. 29. 11. Le t jen vitet e ardhshme t jets suaj t jen t mbushura me lumturi dhe gzime t pakufizuara. 19. 24. Shpresoj q sot t jet nj dit tjetr mahnitse pr tu mbajtur mend. 6. Un t dua dhe mund t kesh edhe shum ditlindje. Gzuar Ditlindjen pr njeriun q m frymzoi t ndrroj t mdha dhe t punoj shum n arritjen e ksaj ndrre. T adhuroj, babi. E di q babai m i pashm, m i lezetshm dhe miqsor sht i imi. N kt dit t bukur un dua t'ju uroj gzimet e mdha dhe t vogla femrore: lule, rrfime t tenderit, surpriza t kndshme, mbrmje romantike dhe dit t lumtura. Shpresoj q Zoti t t heq t gjith tensionin dhe hidhrimet dhe t'i bj t gjitha ditt e tua t ndriohen si rrezet e diellit! M bre t besoj se kjo bot sht e mrekullueshme! Gezuar Ditelindjen babi. Gzuar ditlindjen! Pershendetje,kerkoj disa urime per ditlindje me duhet shum,nese dini ndonje ju lutem te shenoni ketu ! Faleminderit, baba q ishe shoqruesi im. Jam shum e lumtur, me fat, e bekuar. Ne t gjith festojm datn e lindjes do vit me familjar, miq e koleg. 117 were here. Faleminderit sht nj fjal e vogl pr t'ju treguar mirnjohjen ton. Gzuar ditlindjen! Urime ditlindjen! 10. I shtrenjt baba, me mirenjohje te thelle me dalin keto fjale nga shpirti. 26. Un e dua se si i dini gjrat q m plqejn dhe ato q nuk m plqejn m shum, ju m njihni m mir sesa e njoh veten time dhe kjo sht vrtet t them dika, shijoni ditn tuaj, baba! Gezuar ditelindjen papa Jam krenar q jam djali juaj. Shpresoj se dita juaj e veant sht plot gzim! Shpresojm q Zoti t'ju bekoj me shndet t mir dhe nj jet t frytshme t rrethuar me dashuri n do koh. Ps: Pse t duket se nuk je n form sot? 33. 28. Si t thuash duaje babin tnd nuk ka qen kurr m e leht se sa me kto urime pr ditlindjen pr babin. Babai i dashur, Un gjithmon kam par fytyrn tnde t qeshur kur kthehesh n shtpi. Nuk mund ta mendoj jetn time pa ty. Gzuar ditlindjen vlla! 1. Dukesh kaq i ri dhe i pashm edhe n kt mosh. Un pres dhe uroj q do dit t bhet gjysma e babait mahnits si mund t jesh! 24. Megjithat, zakonisht nuk sht e leht t thuash nj urim t madh t lumtur pr ditlindjen pr nj baba. 17. 20. Gzuar ditlindjen babait ton t dashur dhe t mrekullueshm. I dashur baba, gzuar ditlindjen! Shpesh, figura mashkullore e familjes nuk merr gjithmon vmendjen e duhur q meriton. Ju jeni babai m i mir, m i ndjeshm n bot. Gzuar ditlindjen. Urime ditlindjesh pr Mamin ose Nnn n gjuhn Shqipe t gatshme! 19. Nuk mjaftojn vetm disa fjal pr t treguar se far ndjej pr ty. Thjesht je shum e lezetshme! Gzuar ditlindjen babait m t mir n bot. U bofsh edhe 100 vjec bab #BB4LIFE, A post shared by STRESI (@stresi) on Jun 11, 2018 at 2:59pm PDT. Ne gjithmon do ta duam t qeshurn tuaj gjmuese, teshtitjet tuaja t zhurmshme dhe gjithka tjetr! Gzuar ditlindjen baba.100 Gzuar Ditlindjen Mesazhet e Atit dhe Urime per babin. Ju ngjani me nj pem t strmadhe q i jep produkt natyror, hije dhe lule gjith familjes. Ke qene babai ideal per mua. Nuk uroj qe jeta jote te jete e gjate sa jeta e nje Trendafili,do ishte shum e shkurter. Doja t t drgoja nj mesazh qesharak t ditlindjes pr t t qeshur, por pastaj kuptova q tashm je shum e lumtur q ke nj djal si un. Pavarsisht se sa e gjat bhem, nuk do t jem kurr m e lart se prania juaj n jetn time. 16. Ju me t vrtet jeni m t mirt! Baballart jan njerzit m domethns gjat gjith jets son. Kolazhi i jets sime do t ishte i shurdhr nse nj prind si ti nuk do t sprkaste ngjyrat e lumturis mbi t. 16. Gezuar Ditelindjen babi. Oret e gjata te punes mbi piano t'a perterijne shpirtin. Gezuar Ditelindjen babi! 2. Ju keni gjithka pr mua. Nse doni t shkarkoni kng pr ditlindje, ather jeni n vendin e duhur. Faleminderit pr prmbushjen e t gjitha dshirave t mia, Xhindi im! Nuk ka shum baballar n bot q jan t gatshm t bjn aq shum pr familjen e tyre sa ju. Uroj sukses dhe lumturi t jem shoqruesi juaj i vazhdueshm! Gzoje kt ditlindje dhe festo gjithmon! Gjithmone do ndjehem krenar per ty. Te dua dhe gezuar ditelindjen! 30. I dashur baba, ti m ke dhn jeta me e mire. #11. Duke ju uruar nj dit t mrekullueshme me t gjith t dashurit tuaj! Gzuar ditlindjen! Gezuar Ditelindjen - Kenga e Ditlindjes pr fmij"Nse jeni n krkim t nj zgjedhje t prkryer pr festimin e ditlindjes s nj t afrmi apo fmijs t. Thjesht pranoje tashm q po plakesh! nlifecom 2 March, 2022 0 12 min read "I dashur bir, sot sht dita jote e madhe! 25. Babi, ti je nj n nj milion. Ju jeni personi m ideal q kam par. Gjithka q dshiroj sht t t shoh gjithmon t lumtur dhe t shndetshm. Shum t lumtur kthimet e dits! Urime Per Ditelindje eshte nje faqe ku mund te kerkoni urime dhe videoklipe per familjaret tuaj.Na dergoni mesazh ne faqen tone te facebook per keto sherbime ! Bota do t ishte nj vend m i mir nse do t kishte m shum baballar si ju. Krenar q jam fmija juaj. Babai shum i vlersuar, q m dha nj fmijri kaq t mahnitshme. Maji i vitit t ardhshm dhe vitet e ardhshme t jets suaj do t mbushen me m shum lumturi, dashuri dhe paqe. T heqsh disa kilogram nuk do t jet e leht n kt mosh! Datat e lindjes s personave tan m t dashur jan t rndsishme edhe pr ne, prandaj mundohemi t'i zgjedhim fjalt m t bukura pr t'i uruar do vit. Urime ditlinden pr djalin e vockl i cili u rrit dhe u b burr ! Nuk mund ta shpjegoj se sa shum do t thot pr mua. Kshtu, mbrojini ata me kto urime trheqse pr ditlindjen pr nj baba. Gzuar ditlindjen, babi! Gzuar ditlindjen! Nuk ka asnj dhurat t vetme pr ditlindjen n kt bot q mund t jet e vlefshme pr kontributin tuaj n jetn time. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register. Shume kthime te lumtura te dites! 10. Por pavarsisht ksaj, zonja e re mezi pret festn e dashur pr t dgjuar urime t ngrohta gjat ditlindjes s tyre. Ju gjithashtu mund t gjeni muzik t bukur pr fmij dhe t gjitha kngt shqipe pr fmij t vegjl.Nse doni t uroni ditlindjen e nj t afrmi apo fmij me stil, ather shum urime pr ty jan zgjedhja ideale. Gzuar ditlindjen! Prmes nj fotografie t ciln e postoi n llogarin e tij n Instagram, bashk me baban, artisti tha se ai pr t sht bibl dhe kuran. Disa baballar jan t sakt ndrsa disa baballar jan tolerant. Pavarsisht nse sht bashkshorti, i dashuri / e dashura, shoku / shoqja, prindi apo vllai / motra juaj, bjini ata t din se sa domethnie kan pr ju me kto urime pr ditlindje. Gzuar ditlindjen babait m mahnits ndonjher. M duhej t rritesha pr t qen dikush si ti. 3. Shijoni shum kt dit dhe argtohuni shum! Kjo nuk sht vetm sepse ti je aty pr mua n koh t mira dhe t kqija. Gezuar Ditelindjen babi. Gezuar Ditelindjen - Kenga e Ditlindjes pr fmij\"Nse jeni n krkim t nj zgjedhje t prkryer pr festimin e ditlindjes s nj t afrmi apo fmijs tuaj, ather kto kng jan zgjedhja ideale pr ju! 32. 22. Faleminderit q ishe miku im sesa thjesht duke qen babai im! 1. Gzuar ditlindjen babait m t mir n bot! booking@acromax.deMuzike-Ork: Valter BeqoW-88 R. Gzuar ditlindjen! Ne mund t kishim mosmarrveshjet tona, por ju m treguat se si t'i trajtoja si profesionist dhe ne jemi akoma t lidhur ngusht si kurr m par! T dua sht gjithka q duhet t them. 28. Pr shkak t teje, baba, un po jetoj kt jet t lumtur. Ju u kujdest pr mua kur isha i smur, m dhat ngrohtsi kur isha i ftoht, m ngushlloni kur isha i trishtuar dhe m brohoritt pr suksesin tim. U bofsh edhe 100 vjec bab, ka shkruar m tej reperi. Ti m dhurove jet, m mbshtete, m mbrove dhe m vure streh n zemrn tnde. 35. Gzuar ditlindjen. Mund t them me krenari se kam nj baba shum t pasur. Gzuar ditlindjen. Gjithmon falnderoj Zotin q m drgoi si princeshn e mbretit m t mir. 35 vjet n sken, por ja ka e ka lodhur Remzie Osmanin (VIDEO). Te dua shume shume sepse kam gjakun tend, sepse jam djali jot qe nuk te zhgenjeu kurre. Gezuar Ditelindjen babi. Gzuar prvjetorin e lindjes, babi! Ndoshta nuk ju tregoj sa duhet, por ju dua me gjith zemr, deri n pafundsi dhe m gjer. Gzuar ditlindjen! 6. Faleminderit qe mi ke plotesuar te gjitha deshirat dhe me ke mbajtur si nje princeshe! Por m beso, baba, ti je personi q dua dhe admiroj m shum. I uroj nj dit t mrekullueshme ktij baba t mrekullueshm! Gzuar ditlindjen! Gezuar Ditelindjen! Pra, m mir t kini kujdes pr ato q bni dhe thoni. Gzuar ditlindjen babait m t dashur n bot! Ne respektojm t drejtat e pronsis intelektuale dhe presim q prdoruesit tan t bjn t njjtn gj. Nse jeni miqsor dhe t przemrt me baban ose burrin tuaj, ather mund t provoni kto urime dhe mesazhe baba pr ditlindjen e lumtur. Nuk mund ta kthej kurr kt sepse sht e pamundur pr do fmij, por ju jam vrtet mirnjohs. Mund kjo dit t prsritet pr shum vite n jetn tnde! sht koha pr nj fest madhshtore sepse sot keni prfunduar nj vit tjetr jet. Gzuar ditlindjen. Gzuar ditlindjen! Ju m edukuat, m udhzuat dhe m treguat mnyrn m t mir. 21. Nr nj n nj miliard. Jini t emocionuar sot dhe do dit! Mos lejo q asnj penges t t ndaloj dhe suksesi yt t vazhdoj kshtu! Jam deshmitar, cfare nuk ben me to, kur dehesh. 6. Ju kurr nuk na lejoni t kuptojm sakrificat tuaja dhe t prmbushni dshirat tona. Jets suaj mos i mungoft kurr lumturia dhe paqja! Gezuar Ditelindjen. Jam me fat q e dua baban me gjith zemr. far lajmi mori Ronela Hajati pr Jennifer Lopez? Gzuar ditlindjen, babi Citate: Gzuar ditlindjen, superheroi im! Ju jeni dhurata m e mir e jets time dhe un jam krenar pr ju. Qoft ditlindja juaj e mbushur me gjith dashurin dhe lumturin q meritoni. I tille do mbetesh deri ne fund edhe ne kujtimet e mia. Qer 12, 2018. E di q ndonjher zemrohem pa e kuptuar se si do t ndiheni. Gezuar Ditelindjen babi! Un t dua gjithsesi, babi! Lloji m i bukur. 27. Te dua shume! Pr mua m shum se nj baba ti je shoku im me t cilin mund t ndaj t gjitha sekretet e mia. Ju jeni me t vrtet nj nga nj lloj! "Urime ditlindjen babai m i mir dhe shoku m i mir. Urime per ditelindje per djem Kshtu, ndrsa shkruani nj urim pr ditlindjen pr nj baba, duhet t jeni t vmendshm pr t zgjedhur fjal t thella. Duke ju uruar nj vit t kndshm t bekuar nga Zoti! Faleminderit q m msove se si t luaja sport kur isha m i ri - Un ndoshta nuk do t isha aq i mir nse nuk do t kishte qen pr ju! Tani mund t ndjej se far ke br pr jetn time, baba i dashur. T dua, baba, faleminderit q besove vazhdimisht n mua. Prshndetjet m t przemrta t ditlindjes pr nj baba t mir! julia enright documentary, does morgan pressel have a child,